Specjalizacja

Interim manager, Dyrektor Zarządzający i właściciel Kancelarii Podatkowo-Księgowej LEX, Prezes Instytutu Rozwoju Biznesu i Rachunkowości, doktorantka na wydziale prawa.

W oparciu o swoją wiedzę proponuję kierunki zmian organizacji, przygotowuje plan działania i pomagam w jego realizacji. Celem mojej pracy jest podniesienie wartości firmy i uporządkowanie księgowości.

Magdalena Ciesielska

Dyrektor Zarządzający, Wykładowca

Certyfikaty i uprawnienia

Z wykształcenia oficer nawigator statku morskiego. Pierwsza kobieta, która ukończyła Szkołę Morską w Gdyni na wydziale nawigacji. Dodatkowo absolwentka WSB na Wydziale Zarządzania oraz doktorantka na Wydziale Prawa.

Metodologia

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą przez lata współpracując z setkami przedsiębiorców. Kierując się interdyscyplinarnym rozwojem używam narzędzi, które są zaczerpnięte z różnych dziedzin nauki.

Misja (wartości)

Moją wielką misją jest sprawienie, aby literalnie każde dziecko w Polsce miało bezpłatny dostęp do wiedzy pozwalającej rozwinąć kompetencje potrzebne w dzisiejszym świecie w aspekcie przedsiębiorczości czy wiedzy o finansach.

Dodatkowe informacje

Z zamiłowania podróżniczka, która okrążyła kulę ziemską dookoła, odwiedzając ponad 60 krajów. Jej motto: “tylko, gdy się rozwijasz poszerzasz swoje horyzonty”

© 2023 – Instytut Rozwoju Biznesu i Rachunkowości

Scroll to top