Specjalizacja

Jestem trenerem zmiany, pracuje na mocnych zasobach jako doradca zawodowy. Zajmuję się tutoringiem i innowacjami. Otwarty na kreatywność. Szkolę z zakresu zarządzania informacją, zmianami. Prowadzę szkolenia z różnorodnego zakresu od komunikacji po pracę zdalną. Uczy ludzi kompetencji przyszłości: współpracy, innowacyjności, kreatywności. Współpracuje również z Oficyną Lex Poznań.

Wspiera ludzi potrzebujących pomocy w ramach doradztwa zawodowego. Ponadto jest nauczycielem i wykładowcą – uczy informatyki, fizyki, organizacji i zarządzania, komunikacji interpersonalnej, społecznej, medialnej, krytycyzmu informacyjnego.

Mateusz Ledzianowski

Trener zmian, nauczyciel, wykładowca

Certyfikaty i uprawnienia

Certyfikat trenera Polskiej Szkoły Trenerów. Magister psychopedagogiki z coachingiem i tutoringiem. Psychoonkolog, doradca zawodowy, nauczyciel fizyki, informatyki,. Zarządzanie Informacją. Praktyk w prowadzeniu szkoleń tradycyjnie i cyfrowowo – z zakresu zarządzania zmianami, informacją, dobrego liderowania – lider w projekcie Całkowity Rozwój Szkoły.

Metodologia

Prowadzi konsultacje, webinary, warsztaty, szkolenia – stacjonarne i online z zespołami ludzi, grupami oraz indywidualne.

Misja (wartości)

Wspieram ludzi do otwartości na zmiany, pomaga w motywacji, rozwiązywaniu problemów zespołowo, współpracy. Rozwijam w ludziach poczucie mocnych zasobów.

Dodatkowe informacje

Autor książki „Refleksja na te czasy”, zajmuje się pomocą psychopedagogiczną pracując również indywidualnie tutoringiem rozwojowym, wspierając i rozwijając talenty młodych ludzi oraz dorosłych.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Moje motto „Jeżeli masz w życiu pod górkę, to kierujesz się we właściwą stronę”. Więcej informacji na: mateuszledzianowski.pl

© 2023 – Instytut Rozwoju Biznesu i Rachunkowości

Scroll to top