Twórczyni grupy firm, której skład tworzą podmioty biznesowe i organizacja non-profit: LEX – Kancelaria Usług Księgowych, IRBIR – Instytut Rozwoju Biznesu i Rachunkowości, Libra – centrum Psychologii i Psychoedukacji, Fundacja Praktykologia, Centrum Znaków.
Od 2020 roku kieruje Instytutem Rozwoju Biznesu i Rachunkowości. Wspiera transformację firm i biur rachunkowych oraz upowszechnia wykorzystywanie sprawdzonych procedur w działaniach służących bezpiecznemu rozwojowi. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania, finansów i podatków. Na podstawie dotychczas zdobytej wiedzy oraz doświadczenia ukazuje uczestnikom zajęć, że interdyscyplinarny rozwój osobisty i zawodowy podnosi równocześnie jakość życia i wartość firmy. Współpracując z wieloma podmiotami, swobodnie operuje praktykami zarówno pomiędzy branżami, jak i dziedzinami wiedzy.
Wartości, którymi się kieruje to:
Jako interim manager zawiera w przedsiębiorstwach terminowe kontrakty w zakresie księgowości, podatków i finansów. Obowiązują one na czas realizacji konkretnych zadań, wyznaczonych na początku współpracy.
Kierując Instytutem Rozwoju Biznesu i Rachunkowości wspiera transformację firm i biur rachunkowych oraz upowszechnia wykorzystywanie sprawdzonych procedur w działaniach służących bezpiecznemu rozwojowi.
Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania, finansów i podatków. Na podstawie dotychczas zdobytej wiedzy oraz doświadczenia ukazuje uczestnikom zajęć, że interdyscyplinarny rozwój osobisty i zawodowy podnosi równocześnie jakość życia i wartość firmy. Współpracując z wieloma podmiotami, swobodnie operuje praktykami zarówno pomiędzy branżami, jak i dziedzinami wiedzy.
Jako Prezeska Fundacji Praktykologia, Magdalena Ciesielska tworzy innowacyjne programy edukacyjne, które mają na celu rozbudzanie ciekawości dzieci i młodzieży oraz wspieranie ich rozwoju. Jej działalność społeczna koncentruje się na tworzeniu edukacyjnych mostów między biznesem a młodymi pokoleniami, co przyczynia się do budowania lepszej przyszłości.
Pewnego dnia Albert Einstein zaczął pisać na tablicy:
9 × 1 = 9
9 × 2 = 18
9 × 3 = 27
9 × 4 = 36
9 × 5 = 45
9 × 6 = 54
9 × 7 = 63
9 × 8 = 72
9 × 9 = 81
9 × 10 = 91
Wszyscy zaczęli się śmiać, bo Albert się pomylił. Prawidłowy wynik równania 9 × 10 to 90.
Albert czekał spokojnie, aż grupa się uspokoi, po czym powiedział: Pomimo tego, że poprawnie rozwiązałem 9 równań, nikt z Was mi nie pogratulował. Jednak, gdy się pomyliłem, wszyscy zaczęli się śmiać, co oznacza, że pomimo sukcesu, społeczeństwo tylko czeka na Twój najmniejszy błąd i nie powstrzyma się, aby Cię za niego nie skrytykować, wyśmiać i rozliczyć.
Albert był uparty w dążeniu do naukowych celów. To idealista o wielkich wizjach. Czy myślicie, że doszedłby, do mistrzowskiego poziomu, gdyby przejmował się każdą pomyłką, jaką uczynił?
Zapraszamy ma stronę marki własnej Magdaleny Ciesielskiej
Jednym z głównych celów Instytutu Rozwoju Biznesu i Rachunkowości, którego jestem prezesem, jest wymiar społeczny, zbudowanie miejsca, gdzie każdy będzie miał warunki do bezpiecznego rozwoju.
kontakt@irbir.pl
NIP: 604-022-06-04
REGON: 387369604